Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD30KP40AE3
Microsemi Corporation MPLAD30KP40AE3
Osa numero
MPLAD30KP40AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    15.18000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD30KP40AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 468A
Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)