Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLJ170CAE3
Microsemi Corporation MASMLJ170CAE3
Osa numero
MASMLJ170CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Microsemi Corporation
    4.47702/pcs
  • 114 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLJ170CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 170V
Jännite - erittely (min) 189V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)