Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLG100CAE3
Microsemi Corporation MASMLG100CAE3
Osa numero
MASMLG100CAE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    4.60928/pcs
  • 111 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLG100CAE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 100V
Jännite - erittely (min) 111V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)