Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLG15CAE3
Microsemi Corporation MASMLG15CAE3
Osa numero
MASMLG15CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    4.60928/pcs
  • 111 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLG15CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 15V
Jännite - erittely (min) 16.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)