Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMBJ100CAE3
Microsemi Corporation MASMBJ100CAE3
Osa numero
MASMBJ100CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AA
Microsemi Corporation
    3.05252/pcs
  • 167 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMBJ100CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 100V
Jännite - erittely (min) 111V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)