Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Arrayit APTC60HM45SCTG
Microsemi Corporation APTC60HM45SCTG
Osa numero
APTC60HM45SCTG
Kuvaus
MOSFET 4N-CH 600V 49A SP4
Microsemi Corporation
    52.96845/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APTC60HM45SCTG
Osan tila Active
FET-tyyppi 4 N-Channel (H-Bridge)
FET-ominaisuus Super Junction
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 600V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 49A
Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 22.5A, 10V
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 3mA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Teho - Max 250W
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)