Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Single APT77N60JC3
Microsemi Corporation APT77N60JC3
Osa numero
APT77N60JC3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 77A SOT-227
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - Single
Microsemi Corporation
    18.53500/pcs
  • 10 pcs
    17.14350/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT77N60JC3
Osan tila Active
FET-tyyppi N-Channel
tekniikka MOSFET (Metal Oxide)
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 600V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 77A
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5.4mA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 640nC @ 10V
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 25V
Vgs (Max) ±20V
FET-ominaisuus -
Tehonsyöttö (maksimi) 568W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 60A, 10V
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)