Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - FETit, MOSFETit - Single APT50M38JLL
Microsemi Corporation APT50M38JLL
Osa numero
APT50M38JLL
Kuvaus
MOSFET N-CH 500V 88A SOT-227
Perhe
Transistorit - FETit, MOSFETit - Single
Microsemi Corporation
    33.07500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT50M38JLL
Osan tila Active
FET-tyyppi N-Channel
tekniikka MOSFET (Metal Oxide)
Tyhjennä lähdejännite (Vdss) 500V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 88A
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 270nC @ 10V
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V
Vgs (Max) ±30V
FET-ominaisuus -
Tehonsyöttö (maksimi) 694W (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 44A, 10V
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)