Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset APT30SCD120S
Microsemi Corporation APT30SCD120S
Osa numero
APT30SCD120S
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 1.2KV 99A D3PAK
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
Microsemi Corporation
    13.49500/pcs
  • 10 pcs
    12.48250/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT30SCD120S
Osan tila Active
Diodityyppi Silicon Carbide Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 1200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 99A (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.8V @ 30A
Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) 0ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 600µA @ 1200V
Kapasitanssi @ Vr, F 2100pF @ 0V, 1MHz
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Toimittajan laitepaketti D3Pak
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C