Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta DC-tuulettimet MM2589H48B-FSR
Mechatronics Fan Group MM2589H48B-FSR
Osa numero
MM2589H48B-FSR
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Kuvaus
FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC-tuulettimet
Mechatronics Fan Group
    105.15500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MM2589H48B-FSR
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite 48VDC
Koko / ulottuvuus Round - 255mm Dia
Leveys 89mm
Ilmavirta 1030.0 CFM (29.17m³/min)
Staattinen paine 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Laakerityyppi Ball
Tuulettimen tyyppi Tubeaxial
ominaisuudet -
melu 60 dB(A)
Teho (wattia) -
RPM 3000 RPM
päättyminen 2 Wire Leads
Suojaus -
Käyttölämpötila -
hyväksynnät UL
Paino 3.5 lbs (1.6kg)
Liittyvät tuotteet
MM2589H48B-FSR
Valmistaja: Mechatronics Fan Group
Kuvaus: FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
Varastossa: 16
RFQ 105.15500/pcs
MM2589H24B-FSR
Kuvaus: FAN AXIAL 255X89MM 24VDC