Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet LPC92B99-BWHR
Mechatronics Fan Group LPC92B99-BWHR
Osa numero
LPC92B99-BWHR
Kuvaus
FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC WIRE
Tuoteparametri
Osa numero LPC92B99-BWHR
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite -
Koko / ulottuvuus Square - 92mm L x 92mm H
Leveys 25.00mm
Ilmavirta 58.0 CFM (1.64m³/min)
Staattinen paine 0.260 in H2O (64.8 Pa)
ominaisuudet Electronic Commutation (EC)
melu 40 dB(A)
Teho (wattia) 5.50W