Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet LPC92B99-BTLR
Mechatronics Fan Group LPC92B99-BTLR
Osa numero
LPC92B99-BTLR
Kuvaus
FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC TERM
Tuoteparametri
Osa numero LPC92B99-BTLR
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite -
Koko / ulottuvuus Square - 92mm L x 92mm H
Leveys 25.00mm
Ilmavirta 48.0 CFM (1.35m³/min)
Staattinen paine 0.190 in H2O (47.3 Pa)
ominaisuudet Electronic Commutation (EC)
melu 35 dB(A)
Teho (wattia) 4.00W