Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V680LS10P
Littelfuse Inc. V680LS10P
Osa numero
V680LS10P
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V680LS10P
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 990V
Varistorin jännite (tyypin) 1100V (1.1kV)
Varistorin jännite (maksimi) 1210V (1.21kV)
Nykyinen - Surge 2.5kA
energia 75J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 680VAC
Suurin DC Volts 875VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 65pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 10mm