Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V680LS100CP
Littelfuse Inc. V680LS100CP
Osa numero
V680LS100CP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 1060V 10KA DISC 20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V680LS100CP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 990V
Varistorin jännite (tyypin) 1060V (1.06kV)
Varistorin jännite (maksimi) 1130V (1.13kV)
Nykyinen - Surge 10kA
energia 520J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 680VAC
Suurin DC Volts -
Kapasitanssi @ Taajuus 120pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 20mm