Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V275LS2P
Littelfuse Inc. V275LS2P
Osa numero
V275LS2P
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero V275LS2P
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 405V
Varistorin jännite (tyypin) 450V
Varistorin jännite (maksimi) 495V
Nykyinen - Surge 1.2kA
energia 23J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 275VAC
Suurin DC Volts 369VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 80pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 7mm