Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit TMOV34S511MP
Littelfuse Inc. TMOV34S511MP
Osa numero
TMOV34S511MP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
    8.67261/pcs
  • 180 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TMOV34S511MP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 738V
Varistorin jännite (tyypin) 820V
Varistorin jännite (maksimi) 902V
Nykyinen - Surge 40kA
energia 960J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 510VAC
Suurin DC Volts 675VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 2500pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead