Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet LSRK050.T
Littelfuse Inc. LSRK050.T
Osa numero
LSRK050.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Tuoteparametri
Osa numero LSRK050.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 50A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)