Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet LSRK025.T
Littelfuse Inc. LSRK025.T
Osa numero
LSRK025.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero LSRK025.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 25A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Vasteaika Slow
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka RK1
hyväksynnät CE, CSA, QPL, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 200kA AC, 20kA DC
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)