Koti Tuoteseloste Piirin suojaus PTC Resettable Sulakkeet HVR250P145RBF
Littelfuse Inc. HVR250P145RBF
Osa numero
HVR250P145RBF
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE RESETTABLE 145MA 60V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PTC Resettable Sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero HVR250P145RBF
Osan tila Obsolete
Tyyppi Polymeric
Jännite - maks 60V (250V Int)
Nykyinen - Max 3A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 145mA
Nykyinen - Trip (It) 290mA
Aikaa matkaan 1s
Resistance - Initial (Ri) (Min) 4.5 Ohm
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 6 Ohm
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.268" Dia x 0.201" W (6.80mm x 5.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.217" (5.50mm)