Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0TLS020.T
Littelfuse Inc. 0TLS020.T
Osa numero
0TLS020.T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 20A 170VDC NON STD
Littelfuse Inc
    9.67550/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0TLS020.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 20A
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC 170V
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)