Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0RLS015.T
Littelfuse Inc. 0RLS015.T
Osa numero
0RLS015.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 15A 600VAC NON STD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 0RLS015.T
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 15A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka H
hyväksynnät CE, CSA, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 10kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)