Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0JLS045.T
Littelfuse Inc. 0JLS045.T
Osa numero
0JLS045.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 45A 600VAC NON STD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 0JLS045.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 45A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka J
hyväksynnät CE, CSA, QPL, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 200kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm)