Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0JLS030.T
Littelfuse Inc. 0JLS030.T
Osa numero
0JLS030.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 30A 600VAC NON STD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    15.23500/pcs
  • 5 pcs
    10.64000/pcs
  • 10 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0JLS030.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 30A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka J
hyväksynnät CE, CSA, QPL, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 200kA
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Liittyvät tuotteet
0JLS030.T
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 30A 600VAC NON STD