Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0663.080HXSL
Littelfuse Inc. 0663.080HXSL
Osa numero
0663.080HXSL
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 0663.080HXSL
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Nykyinen arvostelu 80mA
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo Radial, Can, Vertical
Asennustyyppi Through Hole
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 35A
Sulaminen I²t 0.06
hyväksynnät CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)