Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0451.080MRL
Littelfuse Inc. 0451.080MRL
Osa numero
0451.080MRL
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 0451.080MRL
Osan tila Active
Sulaketyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Nykyinen arvostelu 80mA
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 125V
Vasteaika Fast
Pakkaus / kotelo 2-SMD, Square End Block
Asennustyyppi Surface Mount
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 50A
Sulaminen I²t 0.00033
hyväksynnät CSA, UL
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)