Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0253003.NRT1L
Littelfuse Inc. 0253003.NRT1L
Osa numero
0253003.NRT1L
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 0253003.NRT1L
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Nykyinen arvostelu 3A
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 125V
Vasteaika Fast
Pakkaus / kotelo Axial
Asennustyyppi Through Hole
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 50A AC, 300A DC
Sulaminen I²t 1.19
hyväksynnät CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm)