Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RF-antennit S24493DM36NM
Laird Technologies IAS S24493DM36NM
Osa numero
S24493DM36NM
Valmistaja
Laird Technologies IAS
Kuvaus
ANT OMNI DIV PNL 3DBI 36" N MALE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RF-antennit
Laird Corporation
Laird Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero S24493DM36NM
Osan tila Obsolete
Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Taajuus (keskusta / bändi) 2.4GHz, 5.5GHz
Taajuusalue 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Antennityyppi Panel
Bändien lukumäärä 2
VSWR 2
Paluu menetys -
Saada 3dBi, 4dBi
Teho - Max 2W
ominaisuudet -
päättyminen Cable (914mm) - N Male
Suojaus -
Asennustyyppi Bracket Mount
Korkeus (maksimi) 0.890" (22.60mm)