JAE Electronics WB3M200VD2
Osa numero
WB3M200VD2
Valmistaja
JAE Electronics
Kuvaus
CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Rectangular - Board to Board liittimet - Array, Edge tyyppi, Mezzanine
JAE Electronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero WB3M200VD2
Osan tila Obsolete
Liittimen tyyppi Plug, Outer Shroud Contacts
Sijoitusten määrä 200
Piki 0.020" (0.50mm)
Rivien määrä 2
Asennustyyppi Surface Mount
ominaisuudet Board Guide, Solder Retention
Yhteyden lopettaminen Gold
Yhteyden viimeistelypaksuus 30µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights 4mm
Korkeus yli hallituksen 0.146" (3.70mm)
Liittyvät tuotteet
WB3M200VD1
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONNECTOR
Varastossa: 0
RFQ -
WB3M200VD2TR1000
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONNECTOR
Varastossa: 0
RFQ -
WB3M200VD1T
Kuvaus: CONN PLUG PCI EXPRESS 200POS SMD
WB3M200VD2
Kuvaus: CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD
WB3M200VD2T
WB3M200VD1TR800