Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - Hot Swap -ohjaimet HIP1011CB
Intersil HIP1011CB
Osa numero
HIP1011CB
Valmistaja
Intersil
Kuvaus
IC CTRLR HOT PLUG PCI 16-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - Hot Swap -ohjaimet
Intersil
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero HIP1011CB
Osan tila Obsolete
Tyyppi Hot Plug Controller
Kanavien määrä 4
Sisäiset kytkimet Both
Sovellukset CompactPCI™
ominaisuudet Latched Fault, UVLO
Ohjelmoitavat ominaisuudet Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate
Jännitteensyöttö 10.8 V ~ 13.2 V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 100mA, 500mA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Nykyinen - tarjonta 5mA
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)