Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Sulautetut - mikroprosessorit CS80C286-16
Intersil CS80C286-16
Osa numero
CS80C286-16
Valmistaja
Intersil
Kuvaus
IC MPU 80C286 16MHZ 68PLCC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sulautetut - mikroprosessorit
Intersil
    12.48014/pcs
  • 126 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CS80C286-16
Osan tila Active
Ytimen prosessori 80C286
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 16-Bit
Nopeus 16MHz
Co-prosessorit / DSP Math Engine; 80C287
RAM-ohjaimet -
Graafinen kiihdytys No
Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Ethernet -
SATA -
USB -
Jännite - I / O 5.0V
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)