Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - energianmittaus 90E36ERGI8
IDT, Integrated Device Technology Inc 90E36ERGI8
Osa numero
90E36ERGI8
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - energianmittaus
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 90E36ERGI8
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Syöttöimpedanssi 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm
Mittausvirhe 0.5%
Jännite - I / O korkea 2.8V, 3.6V
Jännite - I / O alhainen 0.4V, 0.8V
Nykyinen - tarjonta 25mA
Jännitteensyöttö 2.8 V ~ 3.6 V
Mittatyyppi 3 Phase
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C