IDT, Integrated Device Technology Inc 8422002AGILF
Osa numero
8422002AGILF
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kello / ajoitus - Kellojen generaattorit, PLLit, taajuussyntetisaattorit
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 8422002AGILF
Osan tila Obsolete
Tyyppi Frequency Synthesizer
PLL Yes with Bypass
panos LVCMOS, LVTTL, Crystal
ulostulo LVHSTL
Piirien määrä 1
Suhde - Syöttö: Lähtö 2:2
Differentiaali - Tulo: Lähtö No/Yes
Taajuus - maks 226.66MHz
Jakaja / Kerroin Yes/Yes
Jännitteensyöttö 2.375 V ~ 3.465 V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Toimittajan laitepaketti 20-TSSOP
Liittyvät tuotteet
84227
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SWITCH TEMPERATURE
Varastossa: 0
RFQ 9.80625/pcs
84222C
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 2A 90 MOHM
Varastossa: 0
RFQ 0.11305/pcs
84224C
Kuvaus: FIXED IND 220UH 200MA 4.6 OHM
Kuvaus: FIXED IND 2.2MH 50MA 45 OHM
Kuvaus: FIXED IND 22UH 600MA 600 MOHM