| Osa numero | 71V256SA15YGI |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistityyppi | Volatile |
| Muistimuoto | SRAM |
| tekniikka | SRAM - Asynchronous |
| Muistikoko | 256Kb (32K x 8) |
| Kellotaajuus | - |
| Kirjoita työkierron aika - sana, sivu | 15ns |
| Kirjautumisaika | 15ns |
| Muistipiiri | Parallel |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 28-BSOJ (0.300", 7.62mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-SOJ |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 119BGA
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP
Varastossa: 0