| Osa numero | 70V05L15PFG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muistityyppi | Volatile |
| Muistimuoto | SRAM |
| tekniikka | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Muistikoko | 64Kb (8K x 8) |
| Kellotaajuus | - |
| Kirjoita työkierron aika - sana, sivu | 15ns |
| Kirjautumisaika | 15ns |
| Muistipiiri | Parallel |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 64-LQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 64-TQFP (14x14) |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 68PLCC
Varastossa: 1250
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 20NS 68PLCC
Varastossa: 1250
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 68PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 64TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 64TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 68PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 64TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC SRAM 64KBIT 15NS 64TQFP
Varastossa: 0