| Osa numero | 162J120 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V, 230V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 60V, Series 120V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 600mA, Series 300mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Dual |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 36 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 66.68mm L x 55.55mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 39.70mm |
| Jännite - eristäminen | 2500Vrms |
| Paino | 1.1 lbs (499g) |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: HEADER OPEN SLOT 2LVL.300 4POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: HEADER OPEN SLOT 2LVL.300 8POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: HEADER OPEN SLOT 2LVL.200 10POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: HEADER OPEN SLOT 2LVL.300 6POS
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: GROMMET BLK PVC FOR DSUB 50POS
Varastossa: 790
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: GROMMET RUBBER FOR DSUB 37POS
Varastossa: 572
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: GROMMET BLK PVC FOR DSUB 9/25POS
Varastossa: 4546
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: GROMMET RUBBER FOR DSUB 50POS
Varastossa: 128
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: GROMMET BLK PVC FOR DSUB 37POS
Varastossa: 12