Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset MBRH20045RL
GeneSiC Semiconductor MBRH20045RL
Osa numero
MBRH20045RL
Kuvaus
DIODE MODULE 45V 200A D-67
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
GeneSiC Semiconductor
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MBRH20045RL
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky, Reverse Polarity
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 45V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 200A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 600mV @ 200A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 5mA @ 45V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Chassis Mount
Pakkaus / kotelo D-67
Toimittajan laitepaketti D-67
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C