Koti Tuoteseloste Testaus ja mittaus Testiliitännät - Oskilloskooppianturit VPS40-III
Fluke Electronics VPS40-III
Osa numero
VPS40-III
Valmistaja
Fluke Electronics
Kuvaus
VOLTAGE PROBE 10:1 40 MHZ BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Testiliitännät - Oskilloskooppianturit
Fluke Electronics
Tuoteparametri
Osa numero VPS40-III
Osan tila Active
Tyyppi Voltage Probe
Vaimennuksen arvo 10:1
kaistanleveys 40MHz
Vastus - Syöttö 5M
Jännite - maks CAT II 1000V, CAT III 600V
Kapasitanssi - Tulo 15.5pF
Kaapelin pituus 47.244" (1200.00mm)