| Osa numero | FSUSB11MTCX |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sovellukset | USB |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 2:1 |
| Vaihtokytkentä | SPDT |
| Kanavien määrä | 2 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 1.5 Ohm |
| Jännitelähtö, yksi (V +) | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Jännitelähtö, kaksinainen (V ±) | - |
| -3db kaistanleveys | 350MHz |
| ominaisuudet | Break-Before-Make, USB 1.1 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-TSSOP |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH DUAL 2X1 10MSOP
Varastossa: 8000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH DUAL DPDT 10UMLP
Varastossa: 775000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWIT DUAL 1X1 10MICROPAK
Varastossa: 25000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH DUAL 1X1 14TSSOP
Varastossa: 2500
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH QUAD 2X1 16TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWIT DUAL 2X1 10MICROPAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH DUAL 2X1 14DQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH QUAD 2X1 16QSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH QUAD 2X1 16DQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC USB SWITCH QUAD 2X1 16TSSOP
Varastossa: 0