essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Osa numero | ASK-3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Clip, Bendable |
| Kirjoita attribuutit | - |
| Avauskoko | 0.234" (5.94mm) |
| Asennustyyppi | Adhesive |
| materiaali | Aluminum |
| Väri | Silver |
| Pituus | 0.660" (16.76mm) |
| Leveys | 0.440" (11.18mm) |
| Korkeus | 0.375" (9.53mm) |
| Paneelin reikien koko | - |
| Materiaalin paksuus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| tarttuva | Polyurethane Based (RMS-99) |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF T/H
Varastossa: 271
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.000MHZ 16PF TH
Varastossa: 0