
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | ASK-3 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo | Clip, Bendable |
| Tipo de atributos | - |
| Tamaño de apertura | 0.234" (5.94mm) |
| Tipo de montaje | Adhesive |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Longitud | 0.660" (16.76mm) |
| Anchura | 0.440" (11.18mm) |
| Altura | 0.375" (9.53mm) |
| Tamaño del agujero del panel | - |
| Espesor del material | - |
| Clasificación de inflamabilidad del material | - |
| Adhesivo | Polyurethane Based (RMS-99) |
| Caracteristicas | - |
Fabricante: TXC CORPORATION
Descripción: CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF T/H
En stock: 271
Fabricante: TXC CORPORATION
Descripción: CRYSTAL 10.000MHZ 16PF TH
En stock: 0