| Osa numero | EPC2020ENG |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | GaNFET (Gallium Nitride) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 60A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 16mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 16nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1800pF @ 30V |
| Vgs (Max) | +6V, -4V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 2.2 mOhm @ 31A, 5V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | Die |
| Pakkaus / kotelo | Die |