Eaton XL60-2R7308T-R
Osa numero
XL60-2R7308T-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP SUPER 3000F 2.7VDC SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
    36.80000/pcs
  • 10 pcs
    34.50000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero XL60-2R7308T-R
Osan tila Active
kapasitanssi 3000F
Toleranssi 0%, +20%
Jännite - Nimellisjännite 2.7V
ESR (Equivalent Series Resistance) 0.23 mOhm
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
päättyminen Screw Terminals
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Pakkaus / kotelo Axial, Can
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 2.390" Dia x 5.433" L (60.70mm x 138.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C
Liittyvät tuotteet
XL60-2R7308T-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP SUPER 3000F 2.7VDC SCREW
Varastossa: 29
RFQ 36.80000/pcs
XL60-2R7308W-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP SUPER 3000F 2.7V WELD