Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet TR3-S505SC-3.15-R
Eaton TR3-S505SC-3.15-R
Osa numero
TR3-S505SC-3.15-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Eaton
Tuoteparametri
Osa numero TR3-S505SC-3.15-R
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge, Ceramic
Nykyinen arvostelu 3.15A
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo 5mm x 20mm (Axial)
Asennustyyppi Through Hole
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 1.5kA
Sulaminen I²t 36.6
hyväksynnät BSI, CCC/CQC, CSA, cURus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Käyttölämpötila -
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)