Eaton M1030-2R5605-R
Osa numero
M1030-2R5605-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
CAP 6F -20% +80% 2.5V T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset kaksikerroksiset kondensaattorit (EDLC), Supercapacitors
Eaton
Tuoteparametri
Osa numero M1030-2R5605-R
Osan tila Active
kapasitanssi 6F
Toleranssi -20%, +80%
Jännite - Nimellisjännite 2.5V
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
päättyminen PC Pins
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.413" Dia (10.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.240" (31.50mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Liittyvät tuotteet
M1030-2R5605-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: CAP 6F -20% +80% 2.5V T/H