Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Muodot, signaalimuuntajat DRQ125-821-R
Eaton DRQ125-821-R
Osa numero
DRQ125-821-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
INDUCT ARRAY 2 COIL 828UH SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Muodot, signaalimuuntajat
Eaton
    0.48450/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DRQ125-821-R
Osan tila Active
Kelojen määrä 2
Testainduktanssi - kytketty sarjaan 3.312mH
Induktanssi - yhdistetty rinnakkain 828µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen Rating - Parallel 600mA
Virta-arvo - sarja 301mA
Nykyinen kylläisyys - rinnakkainen 770mA
Nykyinen saturaatio - sarja 385mA
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 1.49 Ohm
DC Resistance (DCR) - sarja 5.96 Ohm
suojaus Shielded
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Koko / ulottuvuus 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Korkeus 0.236" (6.00mm)