| Osa numero | BK1/TDC10-2-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sulaketyyppi | Cartridge, Glass |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Vasteaika | Fast |
| Pakkaus / kotelo | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Asennustyyppi | Holder |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 20A |
| Sulaminen I²t | - |
| hyväksynnät | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 30A 70VDC NON STD
Varastossa: 952
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 5A 70VDC NON STD
Varastossa: 915
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 15A 70VDC NON STD
Varastossa: 870
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 70VDC NON STD
Varastossa: 867