| Osa numero | RA45HC1121 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | DPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 16A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Concave (Curved) |
| Väri - Toimilaite / liitin | Black |
| Toimilaitteen merkintä | O - |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 22.00mm x 19.20mm |