| Osa numero | PV7F2T0SS-301 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant, Illuminated |
| Piiri | DPST (1-NO, 1-NC) |
| Kytkintoiminto | On-Off, Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | LED, White |
| Valaistusjännite (nimellinen) | 2.8 VDC |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 22.00mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 7
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 63
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 42
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 2
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 14
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 10
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 1
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V
Varastossa: 0