| Osa numero | KC56B10.002NLS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Indeksi pysähtyy | Fixed |
| Kannen määrä | 1 |
| Kääntöpalkkien lukumäärä | 1 |
| Piiri per kansi | SP3T |
| Yhteystietojen ajoitus | Non-Shorting (BBM) |
| Nykyinen arvostelu | 350mA (AC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Round (6mm Dia) |
| Toimilaitteen pituus | 10.00mm |
| Kulma kulma | 90° |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| ominaisuudet | - |
| Syvyys takana olevaan paneeliin | 18.50mm |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
Varastossa: 319