| Osa numero | KC1901A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SP9T |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 16VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary with Shaft |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Korkeus yli hallituksen | 0.386" (9.80mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: TE Connectivity Passive Product
Kuvaus: RES 10.0 OHM 1.2W 5% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Varastossa: 220
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Varastossa: 0